NETMOS - manažersko-organizační systém

Naším základním produktem je modulární systém intranetového typu NETMOS.

Komu je určen

Produkt je zaměřen primárně na firmy a organizace s minimálním počtem 20-25 uživatelů PC, které chtějí řešit vnitřní komunikaci a sdílení informací, chtějí nastavit schvalovací procesy a řídit náklady své společnosti.

Hlavní funkce produktu

Produkt zajišťuje a nabízí zejména následující funkce.

 1. Řízení nákladů

  V rámci nastavení schvalovacího procesu od žadatele k různým úrovním schvalovatelů je možné nastavit finanční nebo objemové limity. Ředitelům nebo vedoucím pracovníkům zodpovědným za náklady dává tento produkt pohodlný nástroj pro schvalování žádanek a požadavků, vystavování objednávek apod.
 2. Zlepšení interní komunikace

  Chcete sdělovat informace svým zaměstnancům plošně a jednoduše? Potřebujete zlepšit informovanost směrem ke svým zaměstnancům? Nabízíme v rámci tohoto produktu intranet (neboli vnitřní webové stránky), pomocí něhož můžete sdílet zápisy z porad, důležité dokumenty, standardy, doporučené postupy, informace ve formě aktualit a mnoho dalšího.  
 3. Zpětná vazba

  Zajímají vás názory vašich podřízených a nebo chcete posílit otevřenost komunikace ve firmě a podpořit iniciativu vašich zaměstnanců? Modul "Vrba" je tím správným krokem. Jedná se o diskuzní fórum, kde si sami nastavíte, jak chcete s tímto modulem pracovat, zda připustíte anonymní přispěvatele, zda a jak budete reagovat na uváděné příspěvky. 
 4. Kultivace procesu nákupu a skladového hospodářství

  NETMOS zajišťuje celý proces nákupu, od vzniku požadavku na nákup, přes schválení, vystavení a odeslání objednávky až po přijmutí objednaného zboží nebo služby. Pokud máte zájem o zajištění a vedení kompletního skladového hospodářství ve větším rozsahu je vhodnější náš produkt Elektronický objednávkový systém.

Moduly

Vzhledem k tomu, že se jedná o modulární systém, je možné sestavit a poskládat software tak, aby maximálně vyhovoval konkrétním potřebám dané organizace.

 • Aktuality - novinky a informace pro zaměstnance, užitečný nástroj pro interní komunikaci
 • Požadavky - zahrnují schvalovací proces od žadatele až po ředitele či odpovědnou osobu za náklady, žadatel přehledně vidí, jak je jeho požadavek vyřizován a zda je schválen, efektivní nástroj pro řízení nákladů
 • Objednávky - schválené požadavky je možné automaticky překlopit do elektronických objednávek a odeslat dodavatelům 
 • Benefity - systém Cafeterie - nástroj pro personalisty, přehledná nabídka benefitů a kreditů pro jejich čerpání
 • Dokumenty - umožňuje sdílet dokumenty, standardy, směrnice, zápisy z jednání
 • Žádanky - helpdesk - pomoc při řešení problémů v IT, technických závad a dalších problémů
 • Elektronické personální formuláře - nástup zaměstnance, návrh na odměnu, schválení dovolené, hodnocení zaměstnanců a další připravené formuláře, možné naprogramovat jakékoliv další 
 • Prádelna - modul pro evidenci vypraného prádla, členěno dle zákazníků, typů prádla, kusů, objemů atd.
 • Správa vozového parku - evidence firemních vozidel
 • E-školení
 • Ankety a diskuzní fóra
 • Další moduly je možné udělat dle individuálních požadavků zákazníka

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Flexibilní modulární software, který je možné přizpůsobit přesně požadavkům zákazníka, a který je možné do budoucna libovolně rozšiřovat.
 • Efektivní nástroj pro řízení nákladů ve firmě, nastavení procesů nákupu a skladového hospodářství.
 • Systém pro zlepšení a zkvalitnění komunikace uvnitř firmy, možnost získání zpětné vazby.
 • Výhodná cena

Nevýhody

 • Efektivita produktu klesá při menším počtu zaměstnanců (méně 20). Výměna informací i schvalování nákladů probíhá u menších firem obvykle operativněji.

Cena

Cena je stanovena vždy individuálně dle počtu žádaných modulů a uživatelů a závisí také na rozsahu další spolupráce. Při čerpání dalších služeb od nás (např. outsourcing IT, elektronický objednávkový systém - EOS, tvorba webových stránek) je možné dosáhnout slevy až 50%. 

Cenová kalkulace - příklad:

Pro firmu/ organizaci s cca 25 uživateli, kteří chtějí základní nabídku Intranetu (jádro + 4 moduly) se cena za produkt včetně implementace pohybuje od 50 tis. Kč a měsíční paušál za správu činí cca 3-4 tis. Kč. S počtem uživatelů a počtem modulů se cena zvyšuje.

Doba implementace

Standardní doba implementace je 1-2 měsíce od úvodní konzultace.

Reference

Náš produkt je používán v Nemocnici Ostrov (přes 200 uživatelů), v Nemocnici Sokolov (přes 350 uživatelů) nebo například v Domě Kultury Ostrov (přes 25 uživatelů). Více informací můžete získat našich referencích.

Copyright © 2021 NEMOS GROUP a.s.