Rezervační systém pro ambulance

Rezervační systém pro ambulance je jednoduchý, praktický a flexibilní rezervační systém určený k objednávání pacientů na plánovaná vyšetření do lékařských ordinací. Jeho jedinečnou vlastností je napojení na nemocniční informační systém Medicalc.

Komu je určen

Určeno je především pro praktické lékaře, specialisty, polikliniky a ambulantní pracoviště v nemocnicích. Systém je velmi dobře použitelný i mimo oblast zdravotnictví, například pro rezervace sportovních aktivit, na úřady apod.

„Jsme přesvědčeni, že rezervační systém by měl být součástí každého moderního ambulantního a lůžkového zdravotnického zařízení. My vám přesně takový nabízíme.“

Hlavní výhody rezervačního systému

Napojení na Medicalc

Systém je primárně napojen přímo do databáze nemocničního informačního systému Medicalc. Pro lékaře a sestry to znamená rychlejší a elegantnější práci s pacienty v kalendáři. Zdravotník nemusí spravovat kalendář a objednávky v dalším „programu“, vše řeší přímo ve svém informačním systému (primárně Medicalc, po dohodě lze propojit i s jinými).

Komfort pro pacienty

Systém přináší vysoký komfort pro pacienty, protože se mohou objednat z pohodlí svého domova a vybrat si termín, který se jim nejvíce hodí.

Úsporu času pro lékaře

Pro lékaře představuje moderní způsob řízení provozu své ordinace a posouvá kvalitu a komfort nabízených služeb pro své pacienty, nejen tím, že má pacient možnost se objednat na konkrétní datum a čas z domova, ale například i tím, že lékař může přímo ze své ordinace objednat pacienta na další vyšetření do nemocnice na konkrétní datum a čas.

Neustálý vývoj systému

Vývoj systému je neustále zajišťován v úzké spolupráci s nejlepší praxí lékařů a pacientů, kteří denně využívají rezervační systém pro plánovanou návštěvu ordinace.

Variabilní rezervační doba

Pro online objednávání je možno variabilně vyhradit rezervační dobu v rámci ordinačních hodin. Umožňuje tedy kombinovat standardní ordinační hodiny s časy, které jsou vyhrazeny pro online rezervace, těm je možné vyhradit v případě potřeby jen určitou část dne.

Komunikace s pacientem po sms a emailu

Systém nabízí možnost komunikovat s pacientem po sms a emailu.

Nastavitelnost času vyšetření

Délka jednotlivých vyšetření a tedy i rezervací lze jednoduše nastavit dle reálných potřeb.

Možnost začlenění systému do webových stránek

Rezervační systém je možné začlenit do vašich webových stránek nebo provozovat i odděleně.

Neomezený počet ordinací

Systém umožňuje provoz neomezeného počtu ordinací, je tak vhodný i jako centrální rezervační systém pro polikliniky nebo nemocnice. 

„Investujte do komfortu vašich pacientů, jejich spokojenost je i naším cílem.“

Copyright © 2021 NEMOS GROUP a.s.